• Halkalı İstasyon Mah. Söğütlü Sk. No:48B/3 Küçükçekmece / İSTANBUL

Tasarım ve Proje Uygulamaları

Cer Kontrol, size özel tasarım ve proje uygulamaları ile uzun yıllar kullanıcılara hizmet verip, doğaya, çevreye ve insan hayatına zarar vermeyen projeler üretmektedir.

Tasarım ve Proje Uygulamaları
Cer Kontrol, kalite bilincine erişmiş profesyonel bir ekiple müşterilerimizin ihtiyaçlarına eksiksiz olarak cevap vermekteyiz.Geniş ürün yelpazemizde yer alan standart tip ve özel tip elektrik panoları, her nevi makine panoları, makine kapakları ve şaseleri, özel sipariş üzerine alınan özel tip panolar, tecrübeli teknik kadromuz tarafından çizilerek, imalatımız da hatasız olarak üretilmektedir.

Yapmış olduğumuz panolar, elektrostatik toz boya ile istenilen renkte ve üstün kalitede, kendi bünyemizde bulunan boya tesisimizde, zamanında ve en iyi şekilde boyanmaktadır.

Cer Kontrol, ürettiği ürünleri,teknoloji ve görselliği açından, üretimin her kademesinde sürekli gelişen ve kendini yenileyen,ürettiği ürünlerle uzun yıllar kullanıcısına hizmet veren, doğaya,çevreye ve insan hayatına zarar vermeyecek şekilde geri dönüşüme uygun olarak, ulus ve uluslar arası pazarlarda erişebilirliği kolay, kalitesi yüksek ve uzun ömürlü ürünler üretmektedir.

Cer Kontrol, ürünlerimizdeki kalite seviyemizi uluslar arası standartlar baz alınarak yapılmaktadır

HİZMETLERİMİZ İLE İLGİLİ KATALOĞU İNDİREBİLİRSİNİZ…
İndir