• Halkalı İstasyon Mah. Söğütlü Sk. No:48B/3 Küçükçekmece / İSTANBUL

Hakkımızda

Sınırsız enerjimizle, biz bir markayız.

Cer Kontrol Sistemleri, İstanbul’un önemli bir sanayi ve yerleşim merkezi haline gelen Esenyurt’ta 2019 yılında kuruldu.

Kurulduğu ilk günden beri sürekli büyüyen ve gelişen Cer Kontrol Sistemleri; müşteri odaklı, dürüst ve şeffaf, yenilikçi, yaratıcı, takım çalışmasına inanan, çalışanlarını sürekli geliştiren, çevre ve topluma duyarlı, sürdürülebilirliği destekleyen, dinamik bir firma olarak sınırsız enerjisiyle sektörün çok önemli bir çözüm merkezi / markası haline geldi.

Müşterilerimiz

Cer Kontrol Sistemleri, ürün ve hizmetleriyle müşterilerine hep en iyi memnuniyeti yaşatmak için daima bir takım olarak çalışır ve her zaman yeni bilgiler, deneyimler kazanmanın peşinden koşar.

Kendisini bir çözüm merkezi ve marka haline getirenin müşterisi olduğunun farkında olup, müşterisi daha azıyla yetinse bile, hep müşterisinin maksimum faydası ve sürekli memnuniyeti için çalışır.

Üründe ve Hizmette Kalite

Cer Kontrol Sistemleri, hizmet ve ürün kalitesiyle tüketicinin sürekli birinci tercihi olmayı hedefler.

Odak noktamız, üretimde kalitemizi sürekli iyileştirmek ve müşteri taleplerini en üst düzeyde karşılamaktır. Müşterilerimizden gelen tüm geri bildirimleri kalitemizi değerlendirmek ve iyileştirmek için değerli birer araç olarak görürüz.

Çalışanlarımız

Ar-ge ve insan kaynaklarına sürekli yatırım yapan, takım çalışmasının gücüne inanan Cer Kontrol Sistemleri ailesi olarak; takım arkadaşlarımızın başarılarıyla mutlu olur, gurur duyarız. İnsan kaynaklarımızı sürekli desteklerken temel hedeflerimiz; başarının yaygınlaşması, çoğalması ve kalitenin kurumsallaşmasıdır.

Sorumluluklarımız

Cer Kontrol Sistemleri olarak başta gelen sorumluluğumuz, ürün ve hizmetlerimizde dünya standartlarını da karşılayarak çevreye ve doğaya zarar vermeden müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutmaktır. Sürdürülebilir bir gelişim ve yenilenebilir enerji kaynaklarının kullanımı Cer Kontrol Sistemleri için vazgeçilmez önceliklerdir.

Faaliyetlerimizde öncelikli olarak insan sağlığına, iş güvenliğine ve çevreye karşı duyarlı kalırken, doğanın korunması ve sahip olduğumuz yaşam kaynaklarının gelecek kuşaklara devredilmesi için de mutlak bir özenle çalışmaktayız.

HİZMETLERİMİZ İLE İLGİLİ KATALOĞU İNDİREBİLİRSİNİZ…
İndir