• Halkalı İstasyon Mah. Söğütlü Sk. No:48B/3 Küçükçekmece / İSTANBUL

Modüler Dağıtım Panoları

Modüler Pano Nedir?
Modüler pano modelleri elektrik dağıtım kontrol ve izleme gereksinimlerinin tamamına yanıt verebilecek şekilde özel olarak tasarlanmaktadır. Standartlara uygun olarak tasarlanan ürünler aynı zamanda uygulama kolaylığını da sizlere sunmaktadır. Ekipmanlar ve aksesuarlar ile tam uyumluluk elde edebileceğiniz modüler pano modelleri azami işletme güvenliğini de sizlere sunar.

Yüksek kalite ve fiyat-performans özelliklerine sahip olan modüler pano modelleri arasında farklı ihtiyaçlarınıza uyum sağlayabilecek modeller yer almaktadır. Her biri dünya kalite standartlarında üretilen modüler pano modelleri aynı zamanda geniş kullanım alanlarıyla da dikkat çekmektedir.

Modüler Pano Kullanım Alanları
Modüler panolar enerji tesisleri, endüstriyel kontrol odaları, enerji dağıtım merkezleri, motor kontrol merkezleri, kompanzasyon, harmonik filtreler ve aydınlatma kontrolü ile dağıtım merkezlerinde kullanılabilmektedir. Lokal dağıtım ve kontrol amaçlı olarak da kullanılabilen modüler pano modelleri bina yönetim sistemlerinde de sık sık kullanılabilmektedir

Modüler panoların yaygın olarak yer aldığı sektörler ise aşağıdaki gibi sıralanmaktadır;

Enerji ve nükleer tesisler, rüzgar santralleri
Fabrikalar ve üretim alanları
Demir ve çelik tesisleri
İlaç fabrikaları
Çimento fabrikaları
Kimyasal üretim tesisleri
Oteller ve tatil köyleri
Askeri üsler
Marin
Sağlık tesisleri
Hastaneler
Hosting merkezleri
Toplu konutlar
Tek bir merkezden kontrol yapabilmeyi mümkün hale getirebilen modüler panolar fonksiyonel mimariye sahiptir. İşlevsel özellikleriyle dikkatleri üzerine çekmeyi başarabilen modüler panolar ile çalışmalarınıza sizler de büyük bir hız kazandırabilir ve güvenilir hale getirebilirsiniz. Kolay kullanıma sahip olan modüler pano modelleri aynı zamanda kolay monte edilebilir özelliklere de sahiptir. Ancak montaj işlemiyle ilgili tecrübesiz olduğunuzu düşünüyorsanız bu konuda profesyonel destek almanız da tavsiye edilmektedir.

HİZMETLERİMİZ İLE İLGİLİ KATALOĞU İNDİREBİLİRSİNİZ…
İndir